Головна > system, utils > DAEMON Tools – віртуальні диски

DAEMON Tools – віртуальні диски

На полі бою захисту інформації від копіювання зламано немало списів та питання стає все більш актуальним з кожним роком. Як захистити власника авторських прав від крадіжок його інтелектуальної власності? Як захиститись чесному покупцеві від випадкового пошкодження такого цінного але й надто вразливого оптичного диску? Навіть поверхнева спроба розвинути дану тему здатна до генерації контенту не одного сайту, тому я її торкатись не буду. А розкажу про відому утиліту, що дає можливість користувачеві користуватись придбаним продуктом у вигляді віртуального диска, обходячи різноманітні захисти від копіювань, але виключно з благородною метою і без жодного шахрайства 🙂

Daemon Tools на даний час існує у версіях Lite та Pro. Pro у свою чергу існує Advanced та Standart. Детально про відмінності між версіями можна дізнатись тут. Остання версія DAEMON Tools Lite v4.30.1 є безкоштовною для особистого некомерційного використання а також для закладів освіти.

DAEMON Tools Lite – емулятор віртуальних CD/DVD, що базується на драйвері SCSI miniport. Дана версія здатна емулювати максимум 4 DVD-ROM пристрої та працює з образами CD/DVD створеними багатьма програмами. Це корисно для ноутбуків без фізичного приводу і також для економії батареї. На відміну від інших емуляторів, DAEMON Tools Lite не використовує власний унікальний формат образу. Перевага є в тому, що ви можете пропалювати використовувані образи прямо з програми або просто тестувати, щоб пересвідчитись, що образ було створено коректно.

DAEMON Tools Lite працює із більшістю форматів образів. Наводити весь список мабуть і не має змісту. Також програма здатна емулювати захист типу Securom, Safedisc, Laserlock та інші, що дає можливість використовувати образи дисків захищених від копіювання цими системами.

Завдяки плагіну ISO Maker (поставляється в комплекті) є можливість створення стандартних образів з фізичних дисків для подальшого використання програмою.

Офіційним розповсюджувачем програми є http://www.disc-soft.com/. Там можна як завантажити повну/пробні версії так і придбати їх. У продукту є гарний сайт підтримки (є російськомовна гілка форуму).

Сам я використовую DAEMON Tools вже багато років і не зустрічав більш приємної і зручної програми аналогічного спрямування.

Categories: system, utils Tags: ,
  1. Ще немає коментарів.
  1. Немає ще трекбеків.