Головна > IM > meebo – веб-шлюз для месенджерів

meebo – веб-шлюз для месенджерів

Інтернет-мессенджер, інтернет-пейджер, система миттєвого обміну повідомленнями… Яким-небудь різновидом такого сервісу користуються мільйони людей у всьому світі від технарів до домогосподарок (крім тих домогосподарок та школярів/студентів, що прийшли у інтернет порівняно недавно, тож крім вконтакту/однокласників їх нічого геть не цікавить). Мессенджер – це зручно, оперативно, просто. Деякі з них крім обміну текстом підтримують голосові балачки, або навіть і відео в реальному часі. Але бувають випадки, коли немає можливості включити свою “аську” а побалакати ой як хочеться. Meebo здатний допомогти.

Meebo – сервіс обміну миттєвими повідомленнями, що підтримує кілька протоколів. Це ICQ, AIMYahoo!, MSN, Google Talk та Gmail, JabberFlixster. Для користування сервісом не потрібно нічого скачувати/встановлювати, навіть реєструватись у ньому не обов’язково. Просто вводите свої логін/пароль потрібного протоколу і вперед до спілкування.

Якщо ж все таки вирішите зареєструватись отримаєте кілька переваг. Вхід в усі свої системи повідомлень за одним логіном, збереження історії повідомлень. Meebo підтримує зміну статусів, вхід “невидимкою”.

Увійшовши у систему як зареєстрований користувач можете додавати свої облікові записи підтримуваних систем. Зовні це виглядає як деякий “робочий стіл”, справа вертикальний список контактів, решта простору – для спілкування. Кожна розмова – окреме віконце, що вільно переміщуються по робочому столу meebo.

Підтримуються відео/аудіо розмови, кімнати Jabber. Також для зареєстрованих користувачів доступні кімнати самого meebo – багатокористувацькі чати (можна створювати свої кімнати.) Є підтримка передачі файлів. Із співрозмовником можна побавитись у різні ігри, почитати новини, переглянути фотографії. Розробники meebo також запрошують охочих додавати свої додатки такі як ігри та інше (необхідне знання JavaScript або Flash™).

Зважаючи на вищесказане можна припустити, що meebo не “крайній випадок” лиш при відсутності улюбленого клієнта, можливо комусь сервіс сподобається аж до відмови від “рідного” клієнта. А у публічному місці, чи у знайомих в гостях – чудове рішення. Воно не конфліктує із встановленими клієнтами, надає “все-в-одному” у одному вікні.

Сервіс безкоштовний (безвозмездно, то есть даром 😉 ), платою за весь функціонал є банер внизу сторінки, котрий акуратно згортається у тоненьку смужку одним кліком мишки, вивільняючи додаткову площу.

Ще однією цікавою фішкою сервісу є віджет “meebo me”. Ви можете вибрати один з трьох розмірів віджету, отримати його код і розмістити у себе на сайті. Отримаєте чудовий засіб спілкування з відвідувачами Вашого сайту, щось на зразок LiveHelp 🙂 . Коли Ви онлайн на вашому віджеті це буде видно, відвідувач може відіслати Вам повідомлення яке ви миттєво отримаєте і зможете на нього відповісти. Відвідувач може не реєструючись ввести собі нікнейм до вподоби.

Отже, маємо альтернативний спосіб спілкування в улюблених мережах (до речі, навіть там де стандартні клієнти не працюють через блокування), плюс додаткові цікаві примочки і все це ціною тонкої стрічки реклами внизу сторінки. Як на мене – чудова пропозиція 🙂

Скористатись цими благами можна за адресою: http://meebo.com/

Categories: IM Tags: ,
  1. Ще немає коментарів.
  1. Немає ще трекбеків.