Головна > system > Strange Ukrainian розкладка клавіатури

Strange Ukrainian розкладка клавіатури

?Чи не приходилось вам зустрічати у текстах слова “зв*язок”, “б”є” ? А як ви самі ставите апострофи у словах? Чи використовуєте ви літеру ґ ? Ще ні? Тоді ми йдемо до вас! Правда не з Tide’ом а з розширеною українською розкладкою клавіатури.

Strange Ukrainian – розкладка клавіатури, що містить необхідні (і навіть трохи більше) символи для комфортного набору текстів українською мовою. Ба, навіть і російською, тож стандартна російська розкладка вам більше не знадобиться. Також важливо, що переучуватись зовсім не потрібно, всі символи саме на тих місцях де їх і очікують (ну хіба що трохи звикнути на початках).

Це стандартна українська розкладка, що містить додатково апострофи, типографські лапки, літеру ґ, російські літери а також додатково символи як џ ё њ ґ ћ ў љ ђ © ® « » … (трикрапка). Дозволяє також додавати наголоси над словами.

Встановлення розкладки не викликає запитань. Це не “хак” системи, це просто ще одна розкладка клавіатури. Вибравши її у панелі управління можемо залишити тільки англійську. Strange надасть все необхідне для української та російської мов набору. У комплекті є детальна інструкція із малюнками розміщення символів.

Автори розкладки:
Paul Kiss — ідея, схема розташування літер;
Vertaler — схема розташування літер, технічне виконання.

Офіційна сторінка розкладки Strange Ukrainian

PS: Нещодавно шукаючи для знайомого в інтернеті цю розкладку натрапив на згадку про неї на якомусь форумі, що вимагав реєстрації щоб побачити лінки (дурна практика). Тому, на всяк випадок викладаю її ще й тут: Strange Ukrainian v1.6 (34кб)

Categories: system Tags: ,
  1. Ще немає коментарів.
  1. Немає ще трекбеків.