Головна > office > Switch It! – перемикач розкладок

Switch It! – перемикач розкладок

Недавно пролітало, здається у баші: “Истинно админский способ переключения раскладки – сначала Ctrl+Shift затем Shift+Alt, чтобы гарантировано переключить на любой машине“.

Сам я вже багато років перемикаю розкладки правим контролом і допомагає мені в цьому Switch It! – простенький та приємний перемикач розкладок.

Займаючи у архіві всього 187 кілобайт, програма містить все необхідне, трішки приємного і нічого зайвого. Перемикач як перемикач, мабуть краще оцінити можливості можна просто глянувши на діалог настройки програми.

Загальні Параметри

Загальні Параметри

Тут варто звернути увагу на опцію “конвертації буфера обміну”. Скільки разів бувало, що набравши з абзац тексту раптом помічаєш, що розкладка вибрана невірно. З цією опцією проблема вирішується наступним чином: 1. виділяємо невірно набраний фрагмент і копіюємо в буфер; 2. перемикаємо розкладку на потрібну; 3. натискаємо задану у вікні комбінацію клавіш, і вуаля – із буфера вставляється скопійований фрагмент у потрібній розкладці.

Способи перемикання

Способи перемикання

У наступній закладці діалогу настройки можна вибрати спосіб перемикання розкладок. Як можна помітити, задіяна навіть клавіша “Windows” для якої можна призначити деякий корисний функціонал. Наприклад можна при її натисненні вмикати “гарячу” розкладку (набрати латинське слово у кириличному тексті).

Параметри розкладок

Параметри розкладок

Остання вкладка – параметри для кожної окремої розкладки, такі як прапорець та звук при перемиканні.

Серед приємностей ще варто відмітити короткочасне відображення прапорця розкладки у заголовку вікна при перемиканні.

На жаль, розробку програми автор припинив… Версія 2.5 так і залишилась у стадії “beta” і датована 21.12.2001. Так, сім років тому…

Але не зважаючи на це, програма досі служить мені і заміняти її на всякі “пунти” та “ніндзі” я не маю ані найменшого бажання. Switch It! справно виконує своє головне призначення, ще й приправляє роботу дрібними зручностями. Рекомендую всім!

Сайт програми: http://www.switchit.ru/
Прямий лінк на останню версію: http://www.switchit.ru/download/swit25b2.zip

Categories: office Tags: , ,
  1. Ще немає коментарів.
  1. Немає ще трекбеків.