Головна > system, utils > CLCL – буфер обміну під контролем

CLCL – буфер обміну під контролем

Буфер обміну насправді дуже корисна штука. Хоч зараз мабуть ніхто і не задумується наскільки він корисний. Увійшовши у звичку, нагадує про себе тільки якщо з нього щезає щось важливе. Хотів скопіювати адресу сайту? Не попав у меню по “Вставить”, і ось цінного вмісту вже нема – замість нього about:blank 🙂 Microsoft дещо перейнявся цією проблемою але тільки у офісному пакеті, операційна система ж досі має “однозарядний” буфер обміну. На щастя сторонні розробники взялись побороти і цю проблему.

CLCL – таку дивну назву має творіння Накашіма Томоакі – японського програміста. Поточна версія 1.1.2 датована лютим 2005 року але досі чудово справляється із своїм покликанням. До всього ще й безкоштовно.

CLCL – менеджер буферу обміну. Веде історію, яка доступна по правій кнопці мишки по значку програми у треї. Звідти ж маємо доступ до параметрів програми а також до “Зразків”. Зразки – це щось типу заготовок, їх можна організовувати у підпапки і вони ніколи не витісняються новими елементами.

Програма має досить багато налаштувань. Можна настроїти розмір журналу (кількість останніх запам’ятованих буферів), ширину меню, відображення спливаючих підказок з повним вмістом буфера, фільтрацію дублікатів. Є можливість настройки поведінки програми в залежності від активного вікна. Та інше чим я навіть не користуюсь, все і так чудово працює.

Офіційний сайт програми http://nakka.com/ але він, звичайно ж, японською 🙂 Розібратись що до чого там не важко, але все ж дам прямий лінк на російську версію програми: clcl112_rus.zip

Categories: system, utils Tags:
  1. Ще немає коментарів.
  1. Немає ще трекбеків.