Головна > Сервіс > GiveAwayOfTheDay – ліцензійний софт задарма

GiveAwayOfTheDay – ліцензійний софт задарма

Приємно бути власником ліцензійного програмного забезпечення. А не витративши на це ні копійки мабуть ще приємніше. Деякі виробники ПЗ дозволяють отримати ліцензію за якусь корисну роботу для проекту (переклад наприклад), деякі влаштовують різні акції. А ще є цікавий проект, що дозволяє приєднатися до лав користувачів без жодних вимог. Мова йде про GiveAwayOfTheDay.

Проект GiveAwayOfTheDay вже кілька років надає користувачам можливість стати власником ліцензійної копії програмного забезпечення безкоштовно. Сервіс багатомовний, є російська версія.

Суть сервісу у тому, що кожного дня, на 24 години для вільного завантаження та встановлення надається якась програма. Кожен день нова. За умовами сервісу програма надається без технічної підтримки та без права оновлення, зате безкоштовно для некомерційного використання.

Програма час роздачі якої вичерпано не зникає з сайту а потрапляє у хронологічний список разом з коментарями користувачів до неї. Це теж непогане джерело інформації про програму хоч і не надто інформативне.

Відбувається процес наступним чином. Зайшовши на сайт проекту ви побачите програму дня із її коротким описом. Після завантаження файлу, інсталяція проходить при підтримці спеціального модулю від проекту, який і проводить реєстрацію програми. Зберегти програму “на майбутнє” не вийде, при встановленні модуль провіряє чи не вийшов час роздачі конкретної програми.

З недоліків можна відмітити переважну застарілість версій представленого програмного забезпечення. Воно і зрозуміло, розробнику не цікаво віддавати задарма своїх флагманів.

Якщо з програмами час роздачі котрих вже вичерпано все зрозуміло, то який софт буде доступний у майбутньому ви не дізнаетесь. Порятунком від щоденного ходіння на сайт проекту можуть стати різні “тікери”, що пропонує сервіс. Вставивши такий тікер у себе у блог, чи в підпис на якомусь форумі, чи де інде ви зразу ж побачите що роздають сьогодні і скільки часу залишилось. Приклад тікера наводжу нижче (це не скрін, це справжній тікер сервісу, інформації на ньому можна вірити):

Giveaway of the Day

Таким чином ви долучитесь до рекламної кампанії сервісу і додасте ще шматок контенту власному сайту.

Проект вигідний і розробникам ПЗ. Сервіс платить за ліцензію, і надає інформацію про ваш продукт широкому загалу потенційних споживачів. На сторінці інформації про програму можуть бути представлені і інші ваші продукти. Фактично розробник отримує чудову рекламну площадку не докладаючи зусиль.

Крім самого GiveAwayOfTheDay, що роздає програми у проекту ще був додаток GameGiveAwayOfTheDay (що, як неважко здогадатись, роздавав ігри), але зараз він не виглядає активним.

Сайт проекту

Categories: Сервіс Tags: ,
  1. Ще немає коментарів.
  1. Немає ще трекбеків.