Головна > Сервіс > Google Reader – RSS anywhere

Google Reader – RSS anywhere

google-readerЯк розповідає Wikipedia, RSS – це поширені стандарти для публікації та постачання інформації (нажаль, в українській частині надано ось таке ніяке пояснення, російська сторінка, що є майже повною копією англійської, більш інформативна, але хто тут не патріот 😉 ). Іншими словами це технологія, що дозволяє надавати і отримувати інформацію через спеціально сформовані XML-файли.

Це зручно. Читачі можуть оглянути більшу кількість інформації а власники сайтів надати її моментально, без необхідності окремого анонсування. А із зручним RSS-сегрегатором – це мегазручно 🙂

Google Reader, як на мене, і є тим самим найзручнішим. Іменитий розробник, додаткові функції та зручності, онлайн-доступність з будь-якої точки – чого ще можна очікувати?

 

Інтерфейс Google Reader

Інтерфейс Google Reader

Крім додавання RSS-потоку будь-якого сайту є можливість інтеграції обраних записів ваших “друзів”, тих що є у адресній книзі. Підтримується імпотр та експорт формату OPML.

Серед підтримуваних мов наразі українська відсутня, російська є. Ведеться статистика перегляду новин. Різні джерела можна об’єднювати у групи (папки) для більш зручного пошуку (хоч у продуктах Google пошук у будь-якому разі не проблема.

Вивчаючи ваші смаки система здатна надавати рекомендації, вони відображаються в окремому полі справа на головній сторінці.

Звичайно є версія і для мобільних девайсів, хоч і не настільки зручна на малих екранах.

Запис, що сподобався можна відмітити зіркою (він буде доступний із спеціального розділу обраних), “розшарити” – зробити доступним для друзів (при цьому можна додати до нього свій власний коментар), відмітити довільними тегами (за ними пізніше можна здійснювати відбір).

Ну і лінки, звичайно (Google сам розпізнає оглядач і відкриє відповідну версію сервісу):

Google Reader

Categories: Сервіс Tags: , ,
  1. Ще немає коментарів.
  1. Немає ще трекбеків.