Головна > system > True Launch Bar – справжня швидка панель

True Launch Bar – справжня швидка панель

trlbWindows 98 посеред інших корисних і приємних нововведень принесла нам панель швидкого запуску. Відтоді шматок панелі задач відводиться під ярлики для часто використовуваних програм. Це зручніше ніж порпатись у меню Пуск чи згортати всі вікна добираючись до робочого столу. Але немає меж досконалості. Це демонструє нам True Launch Bar – феноменальний замінник швидкої панелі.

Ще із штатною панелькою можна було вчинити такий собі фокус: якщо перетягнути на неї папку у якій містяться потрібні ярлики і потім натиснути на новостворений ярлик тої папки утримуючи Ctrl – папка розкривалась подібно до меню. Таким чином за одним значком панелі можна було сховати декілька різних.

З True Launch Bar це стає гарно і природньо 🙂

Крім звичних ярликів на програми та документи можна створювати меню, котрі можуть містити підменю і до того ж гнучко налаштовуються. 

Але ще цікавішими є різноманітні додаткові модулі. Вони додаються на панель як звичайні ярлики і навіть здатні обробляти кліки на них. Серед модулів є системний монітор (завантаження процесора, пам’яті), монітор мережі, керування мультимедіа програвачем, монітор батареї, перевірка пошти, прогноз погоди, фази місяця та багато інших корисних і не дуже. Усім цим легко керувати – існуюча утиліта оновлення програми дбайливо зробить за вас всю роботу.

Усе це хазяйство підтримує скіни (деякі плагіни мають власні скіни). Є російська версія, ба навіть більше. Російська вважається версією колишнього СРСР тому є безкоштовною 😉

http://www.truelaunchbar.com/

Categories: system Tags:
  1. Sashkae
    Травень 29th, 2009 | 19:42 | #1

    Полезный блог, добавил в букмарки.

  1. Немає ще трекбеків.