Головна > Internet > µTorrent – торрент клієнт

µTorrent – торрент клієнт

utorrentЗ розвитком послуг доступу до мережі Internet, із збільшенням швидкостей доступу та збільшенням користувачів яким доступні високі швидкості, об’єм передаваної інформації стрімко зріс. Відповідно і зросли навантаження на популярні сайти звідки викачувались великі файли.

Програміст Брем Коен у 2001 році реалізував новий спосіб обміну файлами через мережу – BitTorrent. Нова технологія дозволила обмінюватись файлами між користувачами напряму без навантажень на сервери.

Зараз вже існує багато клієнтів для Torrent. Один з найкращих – µTorrent (uTorrent).

Легкий та швидкий (усього 264 Кб на диску) µTorrent, тим не менше, здатний вразити своїм функціоналом. У ньому присутні усі необхідні функції для повноцінного та комфортного використання технології BitTorrent.

Програма підтримує обмеження максимальної швидкості завантаження та віддачі, планувальник обмеження швидкості, регулювання швидкості для окремих завдань. Підтримуються DHT та Peer Exchange, автоматичне завантаження торрентів із потоку RSS.

Клієнт здатний підключатись через проксі-сервери а також через HTTPS, шифрування протоколу сумісне з Azureus, BitTorrent і BitComet, повна сумісність з Windows Vista.

utorrent_intf

Інтерфейс µTorrent версії 1.8.2

Інтерфейс зручний і може бути налаштований більш детально, зображення кнопок на панелі інструментів можна навіть намалювати самотужки. Програма локалізована на 43 мови, включаючи українську.

Є можливість віддаленого керування програмою за допомогою веб-інтерфейсу.

µTorrent існує ще у версії для Макінтош, Windows-версію можна використовувати у GNU/Linux через Wine.

Детальніше про технологію: Вікіпедія (вимушений посилатись на російську – наша менш інформативна).
Офіційний сайт µTorrent.

Categories: Internet Tags: , ,
  1. Ще немає коментарів.
  1. Немає ще трекбеків.