Головна > system > Microsoft SyncToy – синхрозабавка

Microsoft SyncToy – синхрозабавка

synctoyicoУ Microsoft є цілий ряд “напівофіційних” інструментів, що звуться забавками – toys. Разом з тим, ці “іграшки” часто виявляються досить корисними. Іграшковість проявляється хіба що у простоті та легкості користування. Сьогодні розкажу про Microsoft SyncToy – інструмент синхронізації папок та файлів.

SyncToy допоможе в синхронізації та резервному копіюванні файлів та папок.

Програма працює з парами папок. Пара створюється на початку роботи з програмою і для неї вибирається одна з трьох дій:

st_1

Synchronize: Нові та оновлені файли копіюються в обидва боки. Переіменування та видалення з однієї папки повторюються у другій.

Echo: Нові та оновлені файли копіюються зліва на право. Переіменування та видалення з лівого боку повторюються в правій папці.

Contribute: Нові та оновлені файли копіюються зліва на право. Переіменування з лівого боку повторюються в правій папці. Без видалень.

Перш ніж запустити завдання на виконання, можна переглянути “план дій” програми у спеціальному вікні попереднього перегляду. Там видно статистику, дії, можна виключити деякі файли із процесу.

st_2

По замовчанню, SyncToy не перезаписує та не видаляє жодних файлів. Натомість файли переносяться у Кошик Windows, звідки їх можна добути в разі потреби.

Крім візуального режиму можна працювати з командної стрічки. Для цього існує окрема версія програми (встановлюється в комплекті). Наприклад команда SyncToyCmd.exe -R “My folder pair” запустить на виконання дію налаштовану для пари My folder pair. Таким чином синхронізацію можна прописувати у командних файлах та різних планувальниках та автоматизаторах.

Поточну версію 2.0 можна взяти на сайті виробника.

Categories: system Tags: , ,
  1. Ще немає коментарів.
  1. Немає ще трекбеків.