Головна > system > f.lux – підлаштує кольори на моніторі

f.lux – підлаштує кольори на моніторі

flux-iconНе втихають дискусії з приводу шкідливості роботи за комп’ютером. Дістається меблям, мишкам, клавіатурам, акустиці і найбільше мабуть моніторам. Справді, чи шкідливе довге перебування за монітором? Як впливають на зір та здоров’я в цілому “неприродні” кольори зображень на моніторах? Поки вчені експериментують та роблять висновки програмісти теж докладаються до загальної проблеми.

f.lux – невеличка, навіть геть дрібна програмка з розряду “настроїв та забув”. І виконує вона всього одну функцію. f.lux змінює кольоропередачу вашого монітора автоматично протягом доби.

Ідея програми базується на твердженні, що вночі очі менше втомлюються від теплих тонів, вдень від яскравих та холодних. Тож f.lux просто поступово змінює температуру кольорів відображуваних вашим монітором.

Після запуску варто вказати границі змін кольорової температури та своє географічне місцезнаходження. І все. Решту програма зробить автоматично знаходячись у системному треї.

Для тих кому важлива якомога точніша передача кольору, в настройках програми є опція що дозволяє тимчасово відключити дію програми для виконання робіт чутливих до кольору.

Власне географічне положення можна дізнатись на сайті програми (це може бути потрібним і для іншої мети).

Прямий лінк на завантаження F.Lux для Win32. Є ще версії для Mac та Linux.

Categories: system Tags: ,
  1. Ще немає коментарів.
  1. Немає ще трекбеків.