Головна > multimedia > Media Player Classic – класика перегляду відео

Media Player Classic – класика перегляду відео

mpcicoЗ часу перших пентіумів, що ледве справлялись із відтворенням mp3 минуло багато часу. Мультимедійні функції комп’ютера винесли його із позиції пристрою суто для роботи у розважальний центр. Чи не чільне місце у такому центрі займає перегляд відео. Особисто я не маю нічого проти “вбудованого” програвача від Microsoft, гадаю, що комусь він є зручним і достатнім – зрештою команда юзабіліті софт-гіганта не дарма хліб з маслом їсть. Але є безліч альтернатив. Одна з них – Media Player Classic, справді класика жанру.

Media Player Classic – проект безкоштовний, розповсюджується по ліцензії GNU GPL. Більшість знайома з ним завдяки різним підбіркам кодеків (Codec Pack).

Інтерфейс програми повторює вигляд стандарного програвача з Windows, до виходу медіаплеєра з версією 7.

 

Інтерфейс Media Player Classic

Інтерфейс Media Player Classic

За такою зовнішньою простотою приховується все що потрібне для комфортного перегляду. Коли навіть програми для роботи починають з’являтись із підтримкою “скінів”, відсутність такої фішки у цього програвача може відвернути декого від нього. Але для чого програвачу відео скіни? Ти зібрався відео дивитись чи рюшки розглядати?

Розробник Media Player Classic – Gabest припинив роботу над проектом в кінці 2006 року. З того часу проект було розгалужено на два: Guliverkli2 та MPC-HC (Media Player Classic – Homecinema). Перший містить кілька патчів запропонованих різними розробниками, другий – майже всі патчі з Guliverkli2 плюс нові функції.

З’явилась підтримка мов (є українська та російська), інші нововведення, які я ще й не використовував.

Сторінка проекту MPC-HC.

Categories: multimedia Tags: , ,
  1. Ще немає коментарів.
  1. Немає ще трекбеків.