Головна > Сервіс > calend.ru – календар свят

calend.ru – календар свят

calendСвято – майже завжди добре. Часто це вихідний день, причина дружніх чи родинних посиденьок, привід побалувати себе чи близьких якимось презентом. Часом люди довго і з нетерпінням чекають певної дати, щоб нарешті свято настало. Але насправді привід для святкування є кожен день. Не заблукати у потоці визначних дат допоможе Calend.ru – чи не найвідоміший інтернет-сервіс у галузі святкування. Він містить просто неймовірну кількість визначних дат з цілого світу (на момент написання цієї замітки 1751). Гнучка і чітка система класифікації дозволяє легко знаходити потрібне свято а також просто комфортно переглядати різні розділи.

Свята на Calend.ru погруповані по належності до певної релігії, країни, міжнародної організації. Є спеціальна колонка “Незвичайних свят”, де відображаються події, цікаві своєю самобутністю. Також свята можна відфільтрувати по місяцю.

Також сервіс пропонує стрічки новин для зайнятих (можете завжди бути в курсі сьогоднішніх та завтрашніх подій та іменин читаючи улюблений агрегатор новин) та транслюється у LiveJournal і у LiveInternet.

Для власників сайтів чи блогів Calend.ru пропонує кілька видів інформерів. Від тематичного найпростішого до гнучко налаштовуваного (включно із стилями, для найкращої інтеграції у ваш сайт).

Нижче наведено кілька прикладів:

Праздники сегодня Праздники Украины
Праздники сегодня

Крім професійних, релігійних та інших свят там же можна дізнатись і про іменини (а також значення імені, сумісність, відомі носії).

Над сайтом працює велика команда, кожен розділ має свого редактора. Тому від роботи сайту отримуєш максимально позитивні емоції.

Calend.ru

Categories: Сервіс Tags: ,
  1. ubuntuv
    Травень 19th, 2016 | 18:38 | #1

    Даруйте, що давно нічого не писав. Останній місяць був для мене дуже напруженим – домашні турботи, тренінги один за одним, керівництво практикою в коледжі, підготовка до участі наших студентів в щорічному турнірі з інформаційних технологій…

  1. Немає ще трекбеків.