Головна > Сервіс > uCoz – створення сайтів по-новому

uCoz – створення сайтів по-новому

uCozЗа даними аналітичної компанії Netcraft, у квітні кількість сайтів у мережі Інтернет досягла кількості 231,51 мільйонів. У порівнянні з березнем число збільшилось на 6 мільйонів. Корпоративні портали, торгові марки, клуби за інтересами, візитки, блоги та багато іншого. Розвиток інструментів створення та супроводу сайтів в поєднанні з доступними цінами на розміщення спричиняє бум сайтотворення. Отримати “все й одразу” сайтоводу-початківцю допоможе сервіс uCoz.

Отже вам потрібен сайт, а навиків бракує? Чи бракує часу для пошуку/вибору хостингу, движка та іншого? Зайдіть на uCoz.

Зареєструвавшись на сайті сервісу ви отримаєте деяку подобу робочого столу і прямо вже звідти можете приступати до створення сайтів (саме так, один логін в систему може бути власником кількох сайтів).

Вебтоп

Вебтоп uCoz

Вибір адреси вашого майбутнього сайту теж досить широкий: 
ucoz.com, ucoz.net, ucoz.org, ucoz.ru, ucoz.de, ucoz.ua, ucoz.co.uk, ucoz.kz, ucoz.lv, ucoz.es, ucoz.ae, at.ua, 3dn.ru, my1.ru, clan.su, moy.su, do.am а також можна прив’язати будь-яке власне доменне ім’я.

Як тільки буде вибрано адресу сайту система радісно повідомить, що він успішно створений і запропонує перейти в його панель керування. Тобто ось так, за лічені хвилини за вибраною вами адресою буде відкриватись ваш сайт (наразі ще пустий).

При першому вході в панель керування сайтом вам буде запропоновано майстра конфігурації для налаштування мови сайту (доступна українська), назви сайту та вибору дизайну.

Щодо вибору дизайну, то там є де очам розбігтись. uCoz пропонує сотні шаблонів професійної якості. До того ж можна гнучко настроїти або зовсім переробити вигляд під власні потреби.

Зразки дизайнів

Зразки дизайнів

Наступним кроком буде вибір необхідних модулів для вашого нового сайту (пізніше можна додавати та відключати ще). Вибирати є з чого: Редактор сторінок, Форум, Фотоальбоми, Новини сайту, Гостьова книга, Каталог статей, Каталог файлів, Блог, Опитування, Поштові форми та інші. Крім того, модулі теж піддаються модифікації і ви можете з Фотоальбомів зробити, наприклад, каталог шпалер для робочого столу, каталог сайтів можна переробити в каталог товарів, а з каталогу файлів зробити каталог кулінарних рецептів і тому подібне.

Після того як основні налаштування пройдено можна починати наповнювати сайт інформацією та запрошувати відвідувачів. Доступи до кожного модуля сайту розмежуються по групах користувачів (є кілька створених наперед але можна додавати ще свої). Поки ваш новий сайт є всього навсього каркасом без будь-якої корисної інформації він не бере участі в “топах” та не підлягає розкрутці. Коли інформації цікавої іншим назбирається достатньо можна скористатись порадами сервісу щодо “розкрутки сайту”.

Загалом скрізь видно, що uCoz оріентований на якість та універсальність. Він буде зручним як для просунутих користувачів, що зможуть гнучко налаштувати свій проект, так і для початківців з мінімумом уявлення про внутрішню будову сайтів. Сотні шаблонів дизайнів, різноманітні набори аватарів, смайликів, рейтингів для форумів, якісний сервіс та зручні інструменти керування дозволять вебмайстру зосередитись на наповненні свого нового сайту роблячи внесок у цікавий та корисний інтернет.

Сайт uCoz

 1. Шурик
  Серпень 7th, 2009 | 10:21 | #1

  да!это круто!я в этом убедился!спасибо 😉

 2. Nik emo
  Квітень 13th, 2010 | 12:48 | #2

  іш мені робити

 3. revolleyball
  Червень 18th, 2010 | 13:50 | #3

  Интересная статья, думаю стоит добавить в избранное

 4. contafinal
  Червень 18th, 2010 | 14:43 | #4

  Я лучше статьи не видел.

 5. Sun
  Листопад 24th, 2010 | 20:22 | #5

  поки що все влаштовує, а далі буде видно…

 1. Немає ще трекбеків.