Головна > system > Microsoft Security Essentials – безкоштовний антивірус

Microsoft Security Essentials – безкоштовний антивірус

Microsoft – широко відома компанія без якої неможливо уявити сучасний світ інформаційних технологій. Навіть затятим лінуксоїдам прийлось би сутужно без “хлопчика для побиття” 🙂 Софтверний гігант за роки існування видав масу продуктів різноманітного спрямування, доклався до безлічі стандартів. Наступним, очікуваним кроком став власний антивірус Microsoft Security Essentials.

Слід зазначити, що наразі продукт існує у версії beta. Також відомо, що він прийде на зміну платному сервісу Windows Live OneCare продаж котрого припиниться вже 30 червня.

msessentАнтивірус Microsoft Security Essentials існує у 32 та 64-бітних версіях для операційних систем Windows версій XP, Vista та 7. Він забезпечує базовий захист комп’ютера від різноманітних шкідливих програм. Security Essentials регулярно оновлює бази через інтернет.

Щоб потестувати бета-версію антивіруса необхідно підключитись до системи Microsoft Connect. Щоправда сьогодні на сайті антивірусу красується напис, що повідомляє про відсутність місць для тестерів 🙁

Додаткову інформацію про Microsoft Security Essentials можна отримати тут.

  1. Ще немає коментарів.
  1. Немає ще трекбеків.